Raubonių Siaubo parkas

Namai Raubonių Siaubo parkas
   

Kai kuriose istorijose pasakojama, kad helovyno laikotarpiu atsiskyrusios nuo kūno dvasios ir tos, kurios mirė per praėjusius metus, grįžta, ieškodamos kūnų, kuriuos galėtų apsėsti per ateinančius metus. Buvo tikima, kad tai vienintelė sielų viltis įgauti pomirtinį gyvenimą. Žmonės tikėjo, kad visi erdvės ir laiko dėsniai šiuo metu nustodavo galioti ir tai leisdavo dvasių pasauliui susimaišyti su gyvųjų pasauliu. Deja, bet mūsų mylimą parką apsėdo dvasios, šmėklos ir patys šiurpiausi sutvėrimai, su Jūsų pagalba tikimės, mieli lankytojai, jog pavyks atbaidyti dvasias, kurios ieško gyvų kūnų. Taigi spalio 14 – lapkričio 6 dienomis kviečiame atvykti akistatai su pomirtinėmis būtybėmis akis į akį ir padėti mums jas įveikti!

Didžiausiame Lietuvoje Helovyno siaubo parke Jus stebins šiurpios dekoracijos, skeletai, kaulai, numirėlių vestuvės, populiarių herojų kapinės, ultravioletinių spindulių namas, elektroniniai teminiai zombiai, išprotėjęs profesorius, žmonių mėsinė skerdykla, milžiniški vorai, kurie lydės Jus viso siaubo vakaro metu! Drąsiausius kviesime užsukti į SIAUBO MIŠKĄ, kuriame sutiksite populiarių siaubo žanro filmų herojus, gyvus gąsdintojus, todėl rekomenduojame į šią zoną eiti tik suaugusiems.Taip pat parke veiks mūsų jau seniau matytos pramogos:

- Net 5 karusėlės

- 9D virtualus siaubo kinas

- Nusileidimas su padanga nuo kalno.Paruošėme Jums dar vieną siurprizą! Spalio 14 ir 21 dienomis vyks išskirtinis ir profesionalus UGNIES ŠOU SPEKTAKLIS INFERNO! Dėl prastų oro sąlygų - lietaus, ugnies šou bus perkeliami į kitas datas, todėl sekite naujienas, dėl galimų pasikeitimų! (Įskaičiuota į bilieto kainą).
Bilieto kaina darbo dienomis ir savaitgaliais - 6,5 eurų, papildomai niekas nekainuos. Įėjimas iki 4 metų amžiaus - NEMOKAMAS. Išankstinės registracijos nereikia.
MAITINIMAS - veiks lauko kavinė ( parko teritorijoje ), kurioje galėsite pasimėgauti karštais patiekalais ir gėrimais, kepiniais, saldumynais.

*Dėmesio! Su vaikais rekomenduojame vykti iki kol sutems, nes didžioji dalis parko dekoracijų tamsoje gali išgąsdinti vaikus.

 •  

  Siaubo Parko kainos


  Kur mus rasti?

  Atrakcionų parkas

  +370 670 45080

  Dinozaurų parkas

  +370 670 45080

  Tarzano takas

  +370 670 24814

  Parašykite mums!

  Parko planas

  Tarzano takas