Apie Parką

Namai Apie Parką
   

Raubonių Parkas - Dinodragon

Raubonių parkas įsikūręs šalia vaizdingo Raubonių piliakalnio, patogioje susisiekimo vietoje šalia Via Baltija automagistralės. Nuo Vilniaus parkas nutolęs 180 kilometrų ir tik 90 kilometrų nuo Rygos. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijo šalyse, kur vienu metu galėsite aplankyti net tris skirtingus parkus. Visų parkų plotas apima net 16 Ha!

Dinozaurų Parkas

Dinozaurų - drakonų ir milžiniškų vabalų parke pamatysite daug natūralaus dydžio riaumojančių dinozaurų kopijų, bei judančių drakonų, kurie savo neįprasta išvaizda nustebins Jus, mieli lankytojai. Taip pat, naujoji milžiniškų judančių vabalų draugija įtrauks į dar didesnius nuotykius visus žaliosios gamtos mylėtojus.


Plačiau

Atrakcionų Parkas

Atrakcionų parke Jūsų lauks daugybė nemokamų pramogų – elektrinės mašinėlės, elektrinės valtys, žaidimų aikštelė mažiesiems, lazeriniai karai grupėms ir šeimoms, karuselė ,,Balionai”, karuselė ,,Skriejančios kėdės”, karuselė ,,Bitutės”, karuselė ,,Traukinukas”, ekstremalus nusileidimas padanga nuo kalno, sportinis batutas, didžiulė pripučiamų batutų zona, rankomis minamos valtys, vandens pramogos. Nykštukų miestelis ir hamakų zmona po visų pramogų kvies Jus atsikvėpti ir pasimėgauti miško žaluma, paukščių garsais ir kitais gamtos teikiamais malonumais.


Plačiau

Tarzano Takas

Tarzano takas - tai vienintelis tokio tipo parkas, kur galėsite stebėti gyvūnų gyvenimą iš viršaus! Šis parkas tinka ekstremalaus poilsio ištroškusiems lankytojams! Čia yra net 5 skirtingo sudėtingumo trasos, kurias norint įveikti tikrai užtruksite laiko, bei patirsite daug nuostabių emocijų!


Plačiau


Svarbu!

Mieli tėveliai, atvykę į Raubonių parką bendraukime ir fotografuokimės neperžengdami specialių atžymų, apsauginių virvių ir tvorelių.
Paisykime parko teritorijoje galiojančių ispėjamųjų ženklų, užrašų ir griežtai laikykimės parko taisyklių. Labai prašome nelipti ir neliesti dinozaurų, taip pat laukinių gyvūnų, kurie nėra specialiai tam pritaikytuose aptvaruose.

Kur mus rasti?

Atrakcionų parkas

+370 670 45080

Dinozaurų parkas

+370 670 45080

Tarzano takas

+370 670 24814

Parašykite mums!

Parko planas

Tarzano takas